KOMPLEXNÁ IT PODPORA

Zastrešíme Vám všetky činnosti týkajúce sa správy siete, ako aj celého IT s kompletným prevzatím zodpovednosti.

IT PODPORA

Poskytuje IT podporu firmám, ktoré nemajú IT oddelenie alebo chcú znížiť svoje náklady. Naša ponuka v tomto rozsahu zahŕňa kompletnú podporu koncového používateľa (helpdesk a podporu pracovnej stanice), správu siete LAN / WAN, serverov a infraštruktúry zabezpečenie a správu IT. Outsourcing v dnešnej dobe predstavuje celosvetový trend.

SPRÁVA SIETE

Jednou z dalších činností je správa siete pre malé a stredné firmy. Našim cieľom je vybudovať efektívny a rýchlo fungujúci celok. Snažíme sa klásť čo najväčší dôraz na nové technológie a pochopenie Vašim modelov podnikania. Následne využijeme naše technické skúsenosti a znalosti aby sme splnili všetky Vaše potreby na vytvorenie funkčného IT.

DOHĽAD A SPRÁVA PC

Naším cieľom je, aby Vaše IT bolo funkčné, dostupné a bezpečné do takej miery, aby ste sa mohli sústrediť iba na Vaše podnikanie. Správa PC spĺňa všetky podmienky pre kompletnú profesionálnu starostlivosť o Vaše IT prostredie. Zabezpečíme hladký a bezproblémový chod Vašich počítačov. Monitorovaním sledujeme najdôležitejšie funkcie a chod IT systémov.

Komplexná IT podpora

Vzhľadom na neustále zmeny na trhu IT infraštruktúry je pre rozvoj spoločnosti dnes nevyhnutný skúsený technologický partner. Najčastejšie využívanou službou našich zákazníkov je práve komplexná IT podpora. Jej hlavnou funkciou je trvalá spolupráca s našimi klientmi pri zabezpečovaní optimálnej funkčnosti výkonu, bezpečnosti a rozvoja ich počítačových i telekomunikačných sietí. V rámci riadených riešení služieb IT  preberáme ako poskytovateľ služieb kompletnú podporu pre všetky vaše IT oblasti. Naším základným princípom je komplexný prístup k zákazníkovi. Pripravíme komplexný a profesionálny návrh Vašej počítačovej siete od vypracovania projektu, cenovej kalkulácie, časového harmonogramu, cez realizáciu, meracích protokolov, záverečného certifikátu, odovzdanie kompletnej dokumentácie až po prevzatie záruky a kompletného dohľadu nad infraštruktúrou.

Komplexná IT podpora

Správa siete

Činností, ktoré si vyžaduje správa siete, je viacero a patrí medzi ne napríklad pravidelná aktualizácia firmvéru. Rovnako, ako sú dôležité aktualizácie pri operačných systémoch počítačov, tak sú aj pre aktívne prvky počítačových sietí. Použitým komponentom by mal byť vždy aktualizovaný firmvér na najnovšiu verziu. Predíde sa tak bezpečnostným rizikám a zároveň by malo byť zaručené správne pracovanie celého riešenia.

Vzhľadom na to, že sieť pozostáva z veľkého množstva rôznych prvkov je nevyhnutné jej monitorovanie. Predídeme tak výpadkom a zároveň majú správcovia prehľad o tom, či všetko funguje správne. Na monitorovanie sietí dnes už existuje viacero rozličných softvérových riešení.

Dohľad a správa PC

Naším cieľom je, aby Vaše IT systémy boli funkčné, dostupné a bezpečné do takej miery, aby ste sa mohli sústrediť iba na Vaše podnikanie. Správa počítačov spĺňa všetky podmienky pre kompletnú profesionálnu starostlivosť o Vaše IT prostredie. To je presne to, čo vyrieši Vaše starosti, pretože tie prenecháte na nás. Zabezpečíme hladký a bezproblémový chod Vašich počítačov! Monitorovaním sledujeme najdôležitejšie funkcie a chod IT systémov. Ak sa zistí problém, alebo naši technici musia odvrátiť problém skôr, ako bude mať vplyv na Vaše podnikanie, budete upozornený na riešenie tohoto problému. 

monitoring siete a sprava

IT INTEGRÁCIA

Táto sada zahŕňa súbor služieb určených na prispôsobenie IT infraštruktúry zákazníka stále sa meniacim obchodným a technologickým potrebám. Spoločnosť ITsupp podporuje zákazníka od predbežnej analýzy a plánovania novej IT platformy prostredníctvom poskytovania vhodného vybavenia, softvéru až po implementačnú fázu. Integračné služby zahŕňajú nasadenie nových systémov na nových platformách, rozšírenie existujúcich funkcií aktualizáciou softvéru, migráciou z jedného systému do druhého a konsolidáciou alebo virtualizáciou súčasného prostredia. So všetkými týmito možnosťami prispôsobenia môže technológia prispieť k rozvoju podnikania.

1
priemerne denne vyriešených problémov
1
minút je maximálna reakcia do začiatku riešenia Vášho problému
1 +
tiketov ktoré boli úspešne vyriešené pre našich klientov

Naša ponúka služieb:

Návrh počítačovej siete

Konfigurácia router/switch

Správa počítačovej siete

Inštalácie tlačiarní

Zabezpečenie ochrany

Konzultácie v oblasti IT​

Vzdialená podpora​

Pravidelná údržba​

Monitoring siete

Zálohovanie dát

Nastavenie WiFi

Správa MS 365

Postup práce

O NÁS

Sme rýchlo rozvíjajúca sa Slovenská spoločnosť, ktorá ma odborníkov na softvér, hardvér a zákaznícku podporu. Venujeme sa IT podpore najmä malým a stredne veľkým firmám, ktoré nemajú s IT nič spoločné. Tiež radi tvoríme nové a responzívne webové stránky ktoré sú veľmi dôležitou súčasťou vašej firmy. Hlavným poslaním našej spoločnosti je poskytovať kvalitné služby a pomoc v oblasti IT. Vždy sa snažíme zabezpečiť všetky IT činnosti, ktoré Vy a Vaša firma potrebujete.

REFERENCIE

Kristina S.
Kristina S.Human Resource
Zobraziť viac
Výborný ľudský prístup a ochota hľadať kompromisy. Firma rýchlo reagovala na požiadavky. Maximálna spokojnosť. Veľmi pekne ďakujem a vrelo odporúčam služby firmy itsupp.
Dominik H
Dominik HCEO
Zobraziť viac
Firmu som nasiel nahodne a nesklamali. Ocenujem profesionalny pristup, orientaciu v novych platformach a znalostiach problematiky.
Martin V.
Martin V.CEO
Zobraziť viac
Niekoľko rokov sme spolupracovali na viacerých úspešných projektoch. V budúcnosti určite budeme pri tvorbe web stránok alebo iných službách ako SEO spolupracovať ďalej.”
Predošlé
Ďalšie

NAPÍŠTE NÁM ​

Ak máte otázky, nápady, pripomienky, napíšte nám.
Odpovieme najneskôr do 24 hodín.