O nÁS

IT supp

Sme rýchlo rozvíjajúca sa Slovenská spoločnosť, ktorá ma odborníkov na softvér, hardvér a zákaznícku podporu. Venujeme sa IT podpore najmä malým a stredne veľkým firmám, ktoré nemajú s IT nič spoločné. Tiež radi tvoríme nové a responzívne webové stránky ktoré sú veľmi dôležitou súčasťou vašej firmy. Hlavným poslaním našej spoločnosti je poskytovať kvalitné služby a pomoc v oblasti IT. Vždy sa snažíme zabezpečiť všetky IT činnosti, ktoré Vy a Vaša firma potrebujete.

O spoločnosti

Profil firmy

IT Supp je skratka od slova IT Support. Sme dynamicky rozvíjajúca sa Slovenská spoločnosť, ktorá sa venuje IT podpore a riešeniam Vašej firmy. Hlavným poslaním našej spoločnosti je poskytovať kvalitné služby v oblasti IT. Pomáhame klientom zvyšovať ich efektivitu a konkurencieschopnosť v dnešnom zrýchlenom prostredí plnom nových technológií a trendov.

Naše ciele

Vybudovať dlhodobý partnerský vzťah s klientom, ktorý sa snažime vytvárať na základe odbornosti, profesionality a korektnosti. Svojim zákazníkom poskytujeme široké portfólio služieb, ktoré spájame do komplexných riešení. Preto sa nemusia obracať na viacerých partnerov, ale len na jedného, ktorý im zabezpečí celú IT prevádzku.

Profesionalita

Technológie sú finančne náročne a ich zlý výber vedie k predražovaniu a k nízkej efektivite. Pri zakladaní a zmenách technologických postupov, či dokonca komplexných stratégií, využívame bohaté skúsenosti a najnovšie nástroje ktoré sú dostupné na trhu. Aj keď sme zameraní na technológie, nechávame sa viesť službami. Všetko, čo robíme, je zamerané na našich klientov, ktorí sú pre nás prioritou číslo jedna.

ZNÍŽENIE NÁKLADOV

Hlavným dôvodom pre mnohé spoločnosti, je zníženie nákladov a šetrenie priestoru vo Vašej firme. Úspory, ktoré môžete získať outsourcingom IT procesov sú značné, v niektorých prípadoch dosahujú až 40 %. Znížiť najmä kapitálové náklady spojené s kúpou hardwaru, softwaru, ale aj náklady na chod infraštruktúry. Teda aj platy pre IT oddelenie, správu IT štruktúry a služieb.

Naši partneri

Sme hrdí na našich partnerov, pracujeme len s tými najlepšími.