TVORBA WEB STRÁNOK

Prioritou pre nás je tvorba web stránok, ktorá Vám privedie nových klientov. Vytvoríme vám web, blog, či e-shop, ktorý bude pekný, moderný, responzívny a hlavne funkčný.

Tvorba WEB stránok

Vďaka našim moderným webovým riešeniam vytvoríme pre vašu firmu webovú stránku, ktorá vás bude dokonale prezentovať. Dodávame najnovšie technológie a služby pre webové stránky. Od registrácie názvu domény, až po vývoj a testovanie web stránky. Tiež ponúkame aj redizajn web stránok

Správa WEB stránok

Pravidelná aktualizácia a dohľad nad funkčnosťou webových stránok. Správa web stránok je určená pre všetkých, ktorí poznajú hodnotu svojej práce a vedia, že byť online je užitočné. Nestrácajte čas s úpravou obrázkov, importom produktov alebo správne spraviť kampaň. Prenechajte správu vášho webu na nás.

Redizajn WEB stránok

Je Vaša stránka zastaraná? Máte nízku návštevnosť? Žiadny problém. Okrem toho, že Vám spravíme analýzu webstránky, dokážeme odstrániť jej nedostatky. Či už potrebujete skvalitniť kód, vylepšiť dizajn, pridať na web rôzne elementy, radi sa o všetko postaráme.

AKO PRACUJEME

1. ANALÝZA​

NA ÚVOD SA OBOZNÁMIME SO ZADANÍM A VYŽIADAME SI POTREBNÉ PODKLADY.

2. Dizajn

PRIPRAVÍME NA SCHVÁLENIE VHODNÝ DIZAJN A ŠTRUKTÚRU WEBSTRÁNKY.

3. vývoj

PRACUJEME NA WEBOVEJ STRÁNKE A INFORMUJEME VÁS O PROGRESE.

4. Odovzdanie

WEB PO DOKONČENÍ PRESUNIEME NA VAŠU DOMÉNU A NAUČÍME VÁS POTREBNÉ ÚKONY

FORMOVANIE BUDÚCNOSTI U NÁS

Naše webové stránky, nie sú iba na okrasu, ale správne optimalizované a reálne prinášajú biznis. Tvorba webových stránok v systéme WordPress 

ONE PAGE WEB STRÁNKA

Vytvárame vysoko kvalitné a prispôsobiteľné jednostránkové webové stránky na poskytovanie diverzifikovaných riešení pre vaše nové podnikanie. OnePage stránka je typická tým, že má iba jednu stránku. Tento typ webovej stránky je jednoduchý a prehľadný pre každého návštevník ktorý vždy nájde všetky dôležité informácie na jednej stránke

MODERNÁ WEB STRÁNKA

Webová prezentácia vašej firmy/produktu/služby, ktorá pomáha podnikateľom zviditeľniť sa v online svete. Web je miesto prvého kontaktu s klientom, ktoré poskytuje potrebné informácie. Kvalitný web pomáha podnikaniu rásť. Tvoríme moderné webstránky, ktoré sú pre návštevníka prehľadné, funkčné a bezpečné.

E-SHOP

Tvoríme krásne, spoľahlivé a bezpečné E-shopy s funkciami na mieru. Pri každom E-shope sa snažíme dosiahnuť maximum, a to nie je nie len plne funkčný E-shop, ale taký ktorý bude predať čo najviac produktov. Naše E-shopy ponúkame s vlastnou administráciou, exportom faktúr, skladovým stavom, editáciou produktov a mnohými ďalšími funkciami.

PREČO SI VYBRAŤ NÁS?​

Využite naše skúseností pre váš projekt

Projekt na mieru

Zákazníkom vždy vytvoríme niekoľko grafických návrhov z ktorých si následne jeden vyberie a ten spolu doladíme do dokonalosti.

Dizajn

Pomôžeme vám odlíšiť sa od konkurencie, prinesieť výborný používateľský zážitok a splniť vaše obchodné ciele.

Responzivita

Responzívny dizajn je u nás samozrejmosť. Prispôsobené zobrazenie pre mobilné telefóny a tablety je v súčasnosti nevyhnutné. 

Bezpečnosť

Zabezpečíme aby vaša stránka bola stabilná a bezpečná. Rovnako zaistíme aby bola pre zákazníkov k dispozícii 24/7.

Marketingové služby

Dokážeme pomôcť s online marketingom, ako je SEO optimalizácia, Google Ads reklama, Facebook Ads alebo email marketing.

Administrácia

Cez administrátorské rozhranie si dokážete kedykoľvek meniť akýkoľvek typ contentu na Vašej stránke.

PRI TVORBE WEB STRANOK DBÁME NA

Moderný vzhľad
100% responzívny

Očaríme návštevníkov hneď po načítaní webu. Správne umiestnené prvky webu upútajú a nasmerujú návštevníkov ku cieľovým akciam. Aby sme web dotiahli do dokonalosti, pridáme animácie. Naše weby sú samozrejme plne responzívne, čiže sa vzhľad prispôsobuje rôznym zariadeniam.

Návrh webovej stránky
SEO optimalizácia

SEO optimalizácia​

Po optimalizácii vašej webovej stránke sa dopracujeme ihneď k lepšiemu umiestneniu vo vyhľadávačoch. Byť na internete a nebyť nájdený je zbytočné mrhanie finančných prostriedkov na tvorbu web stránok. Základným nástrojom pre vyhľadateľnosť web stránky vo vyhľadávačoch je tzv. SEO.

Webová analytika
a optimalizácia

Nastavíme tie najdôležitejšie merania úspechu s ktorými vyladíme vašu webstránku i e-shop. Webová stránka je základom online komunikácie. Nestačí ju však len vytvoriť, spustiť kampaň a zabudnúť, že existuje. Pokiaľ stránku neoptimalizujete, využívate peniaze investované do kampaní neefektívne. Nemali by ste zameriavať len na zvyšovanie návštevnosti. Je dôležité merať aj to, ako sa návštevníci správajú po príchode na vašu stránku.

NAŠE VYŤAŽENIE V PROJEKTOCH

1 %
Dizajn

Menej častá aktivita, keďže väčšina klientov nemá záujem upravovať svoju webovú stránku. 

1 %
Podpora užívatela

Často pomáhame našim klientom byť stále aktuálny. Zabezpečujeme update, zálohy a všetko čo klient vyžaduje.

1 %
Tvorba Web stránok

Najviac času venujeme tvorbe nových web stránok na mieru podľa požiadaviek klienta. 

O NÁS

Sme rýchlo rozvíjajúca sa Slovenská spoločnosť, ktorá ma odborníkov na softvér, hardvér a zákaznícku podporu. Venujeme sa IT podpore najmä malým a stredne veľkým firmám, ktoré nemajú s IT nič spoločné. Tiež radi tvoríme nové a responzívne webové stránky ktoré sú veľmi dôležitou súčasťou vašej firmy. Hlavným poslaním našej spoločnosti je poskytovať kvalitné služby a pomoc v oblasti IT. Vždy sa snažíme zabezpečiť všetky IT činnosti, ktoré Vy a Vaša firma potrebujete.

NAŠE POSLEDNÉ PROJEKTY

Pozrite si výtvory našej práce. Pri tvorbe dbáme na grafické spracovanie, celkovú funkčnosť ale hlavne na spokojnosť klienta a pozitívnu odozvu jeho zákazníkov.

CENNÍK

Uvedené ceny sú len orientačné, výsledná suma sa plne odvija od náročnosti projektu

One page

od 380
 • Responzivita
 • Moderný dizajn
 • CMS redakčný systém
 • Vlastná emailová adresa
 • Zaškolenie použivateľa

Advance

od 500
 • Výhody programu Basic
 • Jedinečný dizajn
 • Upravy na mieru
 • Základná optimalizácia
 • Technická podpora

E-shop

od 750
 • Výhody programu Advanced
 • Nastavenie dopravy/platby
 • Platobné brány
 • Fakturačný systém
 • Školenie pre správu Eshopu

REFERENCIE

Kristina S.
Kristina S.Human Resource
Zobraziť viac
Výborný ľudský prístup a ochota hľadať kompromisy. Firma rýchlo reagovala na požiadavky. Maximálna spokojnosť. Veľmi pekne ďakujem a vrelo odporúčam služby firmy itsupp.
Dominik H
Dominik HCEO
Zobraziť viac
Firmu som nasiel nahodne a nesklamali. Ocenujem profesionalny pristup, orientaciu v novych platformach a znalostiach problematiky.
Martin V.
Martin V.CEO
Zobraziť viac
Niekoľko rokov sme spolupracovali na viacerých úspešných projektoch. V budúcnosti určite budeme pri tvorbe web stránok alebo iných službách ako SEO spolupracovať ďalej.”
Predošlé
Ďalšie

NAPÍŠTE NÁM ​

Ak máte otázky, nápady, pripomienky, napíšte nám.
Odpovieme najneskôr do 24 hodín.