TVORBA WEB STRÁNOK

Prioritou pre nás je tvorba web stránok, ktorá Vám privedie nových klientov. Vytvoríme vám web, blog, či e-shop, ktorý bude pekný, moderný, responzívny a funkčný.

napísať správu

Tvorba web stránky

Klienti sa často krát zamerajú viac na to ako web vyzerá, než na to akú funkciu má plniť. Tvorba web stránok neslúži len na reprezentáciu vašej firmy, ale hlavne na to, aby splnil svoj účel, ktorý ste si vopred stanovili či už je to kúpa produktu, vyplnenie formulára, telefonický kontakt, osobná návšteva a podobne.

Ku každému máme individuálny a priateľský prístup. Radi vám pomôžeme s akoukoľvek požiadavkou pri tvorbe webovej stránky na mieru. Po odkonzultovaní vašej predstavy môžeme začať pracovať na vašej web stránke.

Návrh webovej stránky

OnePage stránka

Vytvárame vysoko kvalitné a prispôsobiteľné jednostránkové webové stránky na poskytovanie diverzifikovaných riešení pre vaše nové podnikanie. OnePage stránka je typická tým, že má iba jednu stránku. Naše stránky ponúkajú pohotové a príťažlivé plány.

Využívame sortiment programovacích projektov na tvorbu plánov, ktoré sa ľahko používajú, ktoré sú mimoriadne na pohľad a ktoré môžu pomôcť vášmu webe. Tento typ webovej stránky je jednoduchý a prehľadný pre každého návštevník ktorý vždy nájde všetky dôležité informácie na jednej stránke.

E-shop

Tvoríme krásne, spoľahlivé a bezpečné E-shopy s funkciami na mieru. Pri každom E-shope sa snažíme dosiahnuť maximum, a to nie je nie len plne funkčný E-shop, ale taký ktorý bude predať čo najviac produktov.
Naše E-shopy ponúkame s vlastnou administráciou, exportom faktúr, skladovým stavom, editáciou produktov a mnohými ďalšími funkciami.

Komplexná IT podpora

Hlavné výhody, prečo si vybrať na tvorbu web stránky práve nás:

ODBORNOSŤ:

Efektívna administrácia

Pravidelné aktualizácie

Zabezpečená stránka

Prispôsobená pre rýchlosť

DIZAJN:

Moderný dizajn

Tvorba loga

100% responzívna

Výborne optimalizovaná

MARKETING:

SEO optimalizácia

Google Ads

Ľahko upraviteľný obsah

Učelová reklamná kampaň

MÁM ZÁUJEM O WEBOVÚ STRÁNKU

Niekoľko ukážok z realizovaných projektov:

efektivne-rodicovstvo
Navštiviť Web stránku
ihlickovo
Navštiviť Web stránku
geokod
Navštiviť Web stránku
Aiwater
Navštiviť Web stránku