TVORBA WEB STRÁNOK

Prioritou pre nás je tvorba web stránok, ktorá Vám privedie nových klientov.

Vďaka našim moderným webovým riešeniam vytvoríme pre vašu firmu webovú stránku, ktorá vás bude dokonale prezentovať. Odporučíme vám funkcie, ktoré uľahčia prístup užívateľov ku vám a zároveň zjednoduchšia vašu prácu. Tvorba web stránok s moderným vzhľadom a mieru.

Responzívna webová stránka

Klienti sa často krát zamerajú viac na to ako web vyzerá, než na to akú funkciu má plniť.  Tvorba web stránok neslúži len na reprezentáciu vašej firmy, ale hlavne na to, aby splnil svoj účel, ktorý ste si vopred stanovili či už je to kúpa produktu, vyplnenie formulára, telefonický kontakt, osobná návšteva a podobne. Ku každému máme individuálny a priateľský prístup. Radi vám pomôžeme s akoukoľvek požiadavkou pri tvorbe webovej stránky na mieru. Po odkonzultovaní vašej predstavy môžeme začať pracovať na vašej web stránke.

MÁM ZÁUJEM O WEBOVÚ STRÁNKU
Návrh webovej stránky

Optimalizácia web stránky

Kto nie je na prvej strane vyhľadávania tak ako keby ani neexistoval.

Optimalizácia pre vyhľadávače je technika pomocou, ktorej sa dopracujeme k lepšiemu umiestneniu vo vyhľadávačoch. Byť na internete a nebyť nájdený je zbytočné mrhanie finančných prostriedkov na tvorbu web stránok. Základným nástrojom pre vyhľadateľnosť web stránky vo vyhľadávačoch je tzv. SEO. Je to optimalizácia pre vyhľadávače ktorá umožní budúcim potencionálnym zákazníkom ľahšie nájsť Vašu webovú stránku.

SEO optimalizácia

S marketingovými službami od ITsupp sa dostanete k novým klientom okamžite.

Chcete propagovať vašu webovú stránku, službu alebo produkt? A neviete sa rozhodnúť, ktorá forma reklamy je pre vás najvhodnejšia? Kontaktujte nás a my pre vás vytvoríme najlepšiu ponuku podľa vašich potrieb. Platená reklama je najlepšia forma ako váš produkt priamo vystaviť potenciálnym zákazníkom. Tiež vám vytvoríme účty na sociálnych sieťach a budeme komunikovať s vašim publikom. Vytvoríme vhodnú stratégiu a správne plánovanie, ktoré ku vám priláka nových fanúšikov.

Reklamná kampaň

Hlavné výhody, prečo si vybrať na tvorbu web stránky práve nás:

ODBORNOSŤ:

Efektívna administrácia

Pravidelné aktualizácie

Zabezpečená stránka

Prispôsobená pre rýchlosť

DIZAJN:

Moderný dizajn

Tvorba loga

100% responzívna

Výborne optimalizovaná

MARKETING:

SEO optimalizácia

Google Ads

Ľahko upraviteľný obsah

Učelová reklamná kampaň

Niekoľko ukážok z realizovaných projektov:

efektivne-rodicovstvo
Navštiviť Web stránku
ihlickovo
Navštiviť Web stránku
geokod
Navštiviť Web stránku